top of page
D.U.K.
 • Kokia spauda yra naudojama žemėlapiams spausdinti?
  Žemėlapiams spausdinti yra naudojama aukščiausios kokybės 12 spalvų rašalinė Giclee spauda, kurios raiška siekia iki 2400x1200 taškų per inčą. Dėl naudojamos Giclee rašalinės technologijos atspausdintų žemėlapių splavos yra sodrios, ilgaamžiškos, o užrašai yra itin gerai įskaitomi.
 • Kokia drobė yra naudojama žemėlapių spausdinimui?
  Žemėlapiai yra spausdinami ant natūralios ir spausdinimui pritaikytos medvilninės drobės.
 • Ar žemėlapiai yra aptraukiami ant medinio porėmio?
  Taip ! Visi mūsų gaminami žemėlapiai yra aptraukiami ant natūralaus medinio porėmio ir pilnai paruošiami kabinimui ant sienos.
 • Ar pagaminti žemėlapiai yra lakuojami apsauginiu laku?
  Taip ! Mūsų gaminami žemėlapiai yra lakuojami apsauginiu laku, kuris užtikrina visapusišką apsaugą nuo aplinkos veiksnių, išryškina spalvinę gamą ir leidžia nuo žemėlapio pašalinti nešvarumus ir dulkes.
 • Ar žemėlapiai yra pritaikyti smeigtukams smeigti?
  Taip! Mūsų gaminami žemėlapiai yra pritaikyti smeigtukų smeigimui. Žemėlapio viduje yra įtaisyta speciali medžiaga, leidžianti įsmeigti smeigtuką į norimą žemėlapio vietą ir nepažeisti sienos, ant kurios kabo žemėlapis.
 • Ką gaunu užsakydamas žemėlapį jūsų parduotuvėje?
  Užsisakę žemėlapį ant drobės mūsų parduotuvėje gaunate itin aukštos kokybės, originalaus dizaino su meile pagamintą žemėlapį ant drobės, 100 smeigtukų aplankytoms vietoms žymėti, nemokamą pristatymą iki namų durų, profesionalų aptarnavimą, labai greitą žemėlapio pristatymą ir nemokamą žemėlapio apkeitimą ar pinigų grąžinimą per 14 dienų.
 • Per kiek laiko įvykdote užsakymą?
  Paprastai užsakytą žemėlapį pagaminame ir pristatome per 1-3 darbo dienas.
 • Kokių matmenų žemėlapius gaminate?
  Savo parduotuvėje siūlome įsigyti tris populiariausius žemėlapių ant drobės matmenis: 1) 55x80 cm 2) 70x100 cm 3) 100x150 cm Taip pat esant poreikiui galime pagaminti ir didesnius arba žemėlapius. Maksimalus galimas pagaminti žemėlapis yra 200x300 cm.
bottom of page