top of page
Pristatymas

Perkant žemėlapį pas mus siuntimas Lietuvoje Jums nieko nekainuos. Siuntimas yra įtrauktas į žemėlapio kainą.  Papildomai apmokestinamas yra tik siuntimas į Kuršių Nerijos regioną. Siuntimas į užsienį yra apskaičiuojamas individualiai ir siuntimo kaina kinta priklausomai nuo šalies, į kurią siunčiama, ir žemėlapio dydžio. Mes įsipareigojame dėti visas įmanomas pastangas, kad užsakytas žemėlapis Jus pasiektų laiku ir saugiai supakuotas.

Grąžinimas

Teisė grąžinti užsakytą prekę priklauso nuo grąžinimo priežasties, jeigu bus įrodyta, kad prekė buvo pažeista pristatymo metu arba buvo brokuota, tokiu atveju mes grąžinsime visa už prekę sumokėtą sumą. Prekė privalo būti atsiųsta atgal per 10 darbo dienų mūsų nurodytu adresu. Užsakymai nebus grąžinti ar perdaromi, jeigu Jūsų netenkins dydis arba spalvos. Kiekvienas užsakymas yra iš anksto suderiniamas, patvirtinamas ir apibrėžiamas pagal jūsų pageidavimą. Tik neatitikus jūsų užsakymo formoje patvirtintiems matmenims ir mums padarius klaidą, mes prekę perdarysime.·Norėdami grąžinti prekę dėl prekės gamybinio broko arba pažeidimo pristatymo metu, Jūs galite tai padaryti per 10 darbo dienų nuo jo pristatymo Jums dienos, informuodami mus kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekęs informaciją ir grąžinimo priežastis.·Grąžintos prekės turi būti nepažeistos (išimtis taikoma tuo atveju, jeigu buvo grąžinama dėl pažeidimo pristatymo metu), saugiai supakuoti, su mūsų sąskaita ir kitais viduje esančiais dokumentais bei apmokėtu siuntimu.· Kai mes gauname grąžinamas prekes ir, jeigu grąžintos prekės priežastis atitinka prieš tai įvardintus punktus, Jums pervesime pinigus į Jūsų banko sąskaitą per 7 darbo dienas nuo to momento, kai gauname grąžinamą prekę.·Jeigu Jūs per sutartą laiką negrąžinate prekės, mes Jums pinigų negrąžiname.

Mokėjimai

Šiuo metu žemėlapius galima įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje naudojant debetines ir kreditines korteles, PayPal sistemą, paprastu bankiniu pavedimu arba grynaisiais pinigais atsiimant užsakytą žemėlapį.sutartu adresu.

Bendradarbiavimas

Norite bendradarbiauti? Parašykite mums ir gaukite žemiausias žemėlapių ant drobės gamybos kainas ir lanksčias apmokėjimo sąlygas!

bottom of page